Bochnia-Wiedeń

Autokary Bochnia-Wiedeń

Trasa Bochnia-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik Tumay. Przewozy autobusowe są realizowane 3-5 razy w tygodniu. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 149zł – 199zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 210zł – 260zł.

Bilet autobusowy na przewozy autokarowe autokarem Sindbad na trasie Bochnia-Wiedeń (Wien) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia do Wiednia. Każde połączenie widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić bilet, a każda cena zaznaczona na kolor czerwony oznacza promocję na dany przejazd, niezaleznie od tego w jakieś grupie wiekowej się znajdujemy.

Bilety Autobusowe Bochnia-Wiedeń

autokary bochnia-wiedeń autokary bochnia-wiedeń

Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet! W miejscu, gdzie system pokazuje listę wszystkich dostępnych w bazie połączeń można także zapoznać się ze szczegółowym rozkładem jazdy w którym znaleźć można przystanki pośrednie i dokładne godziny odjazdów z poszczególnych miast Polski.

Tanie Bilety Autokarowe Bochnia-Wiedeńbochnia-wiedeń

Przystanki autobusowe i czas przejazdu na trasie Bochnia-Wiedeń: Autokary Sindbad, Autobusy Superpol:
Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 9h00m
Przystanek z:    BOCHNIA, pl. Pułaskiego – przystanek MPK    2013-09-30 15:15 (Pn)
Przystanek do:    WIEDEŃ, Sudtiroler Platz (Wiedeń IV)    2013-10-01 00:15 (Wt)

Realizowana trasa: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Brno, Wiedeń.

Wybierz autokary Bochnia-Wiedeń
i rezerwuj bilety autokarowe
w jednym z dwóch systemów rezerwacyjnych
Voyager i Euroticket.

autokary bochnia-wiedeń