Chorzów-Wiedeń

Autokary Chorzów-Wiedeń

Trasa Chorzów-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad, Bermuda, Rudnik Tumay, Almabus. Przewozy autobusowe są realizowane 3-4 razy w tygodniu najczęściej w poniedziałki, środy i soboty. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 149zł – 199zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 260zł.

Bilet autobusowy na przewozy autobusowe Sindbad, Bermuda, Almabus na trasie Chorzów-Wiedeń można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia, Każde połączenie autobusowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym, co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet Autobusowy! Kolor czerwony, którym są zaznaczone niektóre z cen biletów są cenami promocyjnymi obowiązującymi do odwołania przez danego przewoźnika. Promocja ta dotyczy wszystkich podróżnych bez względu na wiek. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące na przykład opłaty za dodatkowy bagaż znaleźć można również w wyszukiwarkach zamieszczonych poniżej.

Przewozy Autobusowe na trasie Chorzów-Wiedeń

chorzów-wiedeń autokary chorzów-wiedeń

Tanie Bilety Autokarowe Chorzów-Wiedeńautokary chorzów-wiedeń

Przystanki autobusowe i czas przejazdu na trasie Chorzów-Wiedeń: Autokary Sindbad, Autobusy Superpol
Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 6h45m
Przystanek z:    CHORZÓW, pl. Powstańców Śl.    2013-09-30 17:30 (Pn)
Przystanek do:    WIEDEŃ, Sudtiroler Platz (Wiedeń IV)    2013-10-01 00:15 (Wt)

trasa: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Wodzisław Śląski, Wiedeń, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa.

Bilet autobusowy Chorzów-Wiedeń na przewozy autokarami z Polski do Wiednia, a dokładniej na trasie Chorzów – Wien można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia. Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet! W miejscu, gdzie system pokazuje listę wszystkich dostępnych w bazie połączeń można także zapoznać się ze szczegółowym rozkładem jazdy w którym znaleźć można przystanki pośrednie i dokładne godziny odjazdów z poszczególnych miast Polski. Warto także porównać wszystkie możliwe opcje na przewozy autokarowe do Wiednia i wybrać tą idealną dla siebie, wybierając bilety jednostronne lub dwustronne w promocyjnych cenach, które okresowo proponują wszystkie linie autokarowe, wykonujące połączenia na wybranych trasach.

Wybierz autokary Chorzów-Wiedeń
i rezerwuj bilety autokarowe
w jednym z dwóch systemów rezerwacyjnych
Voyager i Euroticket.

autokary chorzów-wiedeń