Gliwice-Wiedeń

Autokary Gliwice-Wiedeń

Trasa Gliwice-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik Tumay. Przewozy autobusowe są realizowane 3-5 razy w tygodniu najczęściej w poniedziałki, środy i piątki. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 149zł – 199zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 200 – 260zł.

Bilet autobusowy na przewozy autobusowe Sindbad na trasie Gliwice-Wiedeń (Wien) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia, Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet! Wszelkie informacje dotyczące możliwości zabrania dodatkowego bagażu, godzinach i miejscach odjazdu oraz obowiązującym ubezpieczeniu znajdziemy bezpośrednio w systemach rezerwacyjnych zamieszczonych na naszej stronie internetowej oraz poniżej. Jeśli po wybraniu interesującej nas trasy, cena biletu pojawi się w kolorze czerwonym oznacza to, że jest to cena promocyjna ustalona przez konkretnego przewoźnika, która obowiązuje do czasu aż przewoźnik zakończy promocję.

Przewozy Autokarowe na trasie Gliwice-Wiedeń

gliwice-wiedeń gliwice-wiedeń

Realizowana trasa Sindbad: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Wodzisław Śląski, Wiedeń, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa.

Tanie Bilety Autokarowe Gliwice-Wiedeń.gliwice-wiedeń

Przystanki autobusowe i czas przejazdu: Autokary Sindbad, Autobusy Interbus-Sindbad, Bermuda, Rudnik Tumay, Almabus

Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 5h 45m
Przystanek z:    GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8    2014-04-13 18:30 (Nd)
Przystanek do:    WIEDEŃ, Sudtiroler Platz (Wiedeń IV)    2014-04-14 00:15 (Pn)

Bilet autobusowy Gliwice-Wiedeń na przewozy autokarami z Polski do Wiednia, a dokładniej na trasie Gliwice – Wien można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia. Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet! W miejscu, gdzie system pokazuje listę wszystkich dostępnych w bazie połączeń można także zapoznać się ze szczegółowym rozkładem jazdy w którym znaleźć można przystanki pośrednie i dokładne godziny odjazdów z poszczególnych miast Polski. Warto także porównać wszystkie możliwe opcje na przewozy autokarowe do Wiednia i wybrać tą idealną dla siebie, wybierając bilety jednostronne lub dwustronne w promocyjnych cenach, które okresowo proponują wszystkie linie autokarowe, wykonujące połączenia na wybranych trasach.