Intercars

linie-intercarsLinie Autokarowe Intercars, istnieją na rynku przewozowym od kilkunastu lat, co jest jednoznaczne z bogatym doświadczenie które jest wykorzystywane przy rozwijaniu firmy i dokładaniu wszelkich starań, aby podróżujący byli jak najbardziej zadowoleni z usług tego przewoźnika.

Intercars wykonuje przewozy autokarowe do Austrii (Wiednia), ale również do Hiszpanii, Francji, Czech, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, czy Portugalii.

Tanie Bilety Autokarowe Intercars są do nabycia w systemie rezerwacyjnym zamieszczonym poniżej. Można się tam zapoznać z aktualnymi rozkładami jazdy do Austrii i innych państw, do których realizowane są połączenia autobusowe tego przewoźnika. W wyszukiwarce kolorem czerwonym zaznaczone są promocyjne ceny biletów.

Sprawdź połączenia autokarowe w Wyszukiwarce. Rezerwacja i Sprzedaż Biletów

Połączenia Autokarowe realizowane na trasie Polska-Austria, przez przewoźnika Intercars, są realizowane systematycznie, przez cały rok. Miasta Austrii, w których przystanki mają autokary Intercars to: Bregenz, Innsbruck i Wiedeń.

Przykładowe Połączenia Intercars do Austrii:

Gdynia – Gdańsk – Grudziądz – Toruń – Bydgoszcz – Poznań – Leszno – Wrocław – Dzierżoniów – Ząbkowice Śląskie – Kłodzko – Kudowa – Wiedeń

 

Gorzów Wielkopolski – Zielona Góra – Żary – Żagań – Polkowice – Lubin – Legnica – Wrocław – Dzierżoniów – Ząbkowice Śląskie – Kłodzko – Kudowa – Wiedeń

 

Suwałki – Warszawa – Częstochowa – Kraków – Wiedeń

 

Warszawa – Łódź – Piotrków Tryb. – Częstochowa – Katowice – Bielsko Biała-Cieszyn – Wiedeń

 

Warszawa – Kraków – Chyżne – Wiedeń

 

Lublin – Kraśnik – Janów Lubelski – Rzeszów – Strzyżów – Krosno – Jasło – Gorlice – Nowy Sącz – Chyżne – Wiedeń

 

Kraków – Chrzanów – Katowice – Bielsko-Biała – Cieszyn – Wiedeń

Wrocław – Ząbkowice Śląskie – Kłodzko – Kudowa – Wiedeń

Wrocław – Opole – Gliwice – Katowice – Kraków – Chyżne – Wiedeń

Tarnów – Brzesko – Nowy Sącz – Limanowa – Mszana Dolna – Chyżne – Wiedeń

Przemyśl – Rzeszów – Dębica – Tarnów – Brzesko – Kraków – Chyżne – Wiedeń