Katowice-Wiedeń

Autokary Katowice-Wiedeń

Trasa Katowice-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik Tumay. Przewozy autobusowe są realizowane 3-5 razy w tygodniu najczęściej w poniedziałki, środy i piątki. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 149zł – 199zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 200 – 260zł.

Bilet autobusowy na przewozy autobusowe Sindbad na trasie Katowice-Wiedeń (Wien) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia i porównaj ceny w 2 systemach rezerwacyjnych Voyager i EuroTicket. Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet Autobusowy!

Przewozy Autokarowe na trasie Katowice-Wiedeń

autokary katowice-wiedeń autokary katowice-wiedeń

Tanie Bilety Autokarowe Katowice-Wiedeńautokary katowice-wiedeń

Realizowana trasa Sindbad:

– Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Wodzisław Śląski, Wiedeń, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa.

Przystanki autobusowe i czas przejazdu na trasie Katowice-Wiedeń: Autokary Sindbad, Autobusy Interbus-Sindbad, Bermuda, Rudnik Tumay, Almabus

Przewoźnik:      SINDBAD     Czas podróży ok. 7h00m
Przystanek z:    KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi    2014-04-13 17:15 (Nd)
Przystanek do: WIEDEŃ, Sudtiroler Platz (Wiedeń IV)    2014-04-14 00:15 (Pn)

 Bilety Autobusowe Katowice-Wiedeńautokary katowice-wiedeń

Trasa obsługiwana przez autokary Eurobus-Eurolines:  Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Wiedeń.

Bilet autobusowy Katowice-Wiedeń na przewozy autokarami z Polski do Wiednia, a dokładniej na trasie Katowice – Wien można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia. Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet! W miejscu, gdzie system pokazuje listę wszystkich dostępnych w bazie połączeń można także zapoznać się ze szczegółowym rozkładem jazdy w którym znaleźć można przystanki pośrednie i dokładne godziny odjazdów z poszczególnych miast Polski. Warto także porównać wszystkie możliwe opcje na przewozy autokarowe do Wiednia i wybrać tą idealną dla siebie, wybierając bilety jednostronne lub dwustronne w promocyjnych cenach, które okresowo proponują wszystkie linie autokarowe, wykonujące połączenia na wybranych trasach.

Wybierz autokary Katowice-Wiedeń
i rezerwuj bilety autokarowe
w jednym z dwóch systemów rezerwacyjnych
Voyager i Euroticket.

autokary katowice-wiedeń