Kęty-Wiedeń

Trasa Kęty-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik Tumay. Przewozy autobusowe są realizowane 3-5 razy w tygodniu najczęściej w poniedziałki, środy i piątki. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 149zł – 199zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 200 – 260zł.

Bilet autobusowy na przewozy autobusowe Sindbad na trasie Kęty-Wiedeń (Wien) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia. Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet Autobusowy! Trasy, gdzie cena za bilet oznaczona jest kolorem czerwonym oznacza cenę promocyjną obowiązująca do jej odwołania przez konkretnego przewoźnika dany kurs wykonującego. W wyszukiwarkach zamieszczonych na naszej stronie znaleźć można również wszelkie informację dotyczące ubezpieczenia na czas podróży oraz opłaty za ewentualny dodatkowy bagaż.

Przewozy Autokarowe na trasie Kęty-Wiedeń

kęty-wiedeń kęty-wiedeń

Tanie Bilety Autokarowe Kęty-Wiedeńkęty-wiedeń

Realizowana trasa Sindbad:

– Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Gliwice, Wodzisław Śląski, Wiedeń, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa.

Przystanki autobusowe i czas przejazdu: Autokary Sindbad, Autobusy Interbus-Sindbad, Bermuda, Rudnik Tumay, Almabus

Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 7h55m
Przystanek z:    KĘTY, dworzec autobusowy    2014-04-13 16:20 (Nd)
Przystanek do:    WIEDEŃ, Sudtiroler Platz (Wiedeń IV)    2014-04-14 00:15 (Pn)