Kraków-Wiedeń

Trasa Kraków-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik Tumay. Przewozy autobusowe są realizowane 7 razy w tygodniu. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 134zł – 199zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 220zł – 260zł.

Bilet autobusowy na przewozy Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska na trasie Kraków-Wiedeń (Wien) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia autokarowe do Wiednia w dwóch systemach rezerwacyjnych i porównaj cenę przed zakupem. Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić Bilet Autobusowy!

Przewozy Autokarowe na trasie Kraków-Wiedeń

voyager euroticket

Tanie Bilety Autokarowe Kraków-Wiedeńbilety autokarowe z krakowa do wiednia

Przystanki autobusowe i czas przejazdu na trasie Kraków-Wiedeń: Autokary Sindbad, Autobusy Interbus-Sindbad, Almabus, Rudnik Tumay:

Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 8h15m
Przystanek z:    KRAKÓW, ul. Wita Stwosza    2014-04-13 16:00 (Nd)
Przystanek do:    WIEDEŃ, Sudtiroler Platz (Wiedeń IV)    2014-04-14 00:15 (Pn)

Realizowana trasa przez autokary Sindbad:

Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Wodzisław Śląski, Wiedeń (Wien), Udine, Wenecja, Mestre, Padwa.

 Bilety Autobusowe Kraków-Wiedeńbilety eurobus kraków wiedeń

Realizowana trasa przez autobusy Eurobus-Eurolines: Rzeszów, Tarnów, Brzesko, Kraków, Myślenice, Mszana Dolna, Nowy Targ,  Jabłonka, Bratysława, Wiedeń (Wien)