Nowy Sącz-Wiedeń

Autokary Nowy Sącz-Wiedeń

Trasa Nowy Sącz-Wiedeń jest obsługiwana przez autokary, linie autokarowe Sindbad, Sindbad Interbus, Eurobus. Przewozy autobusowe są realizowane 3-5 razy w tygodniu. Szacunkowy koszt biletu w jedną stronę wynosi 156 zł – 339 zł natomiast bilet dwustronny kosztuje około 331 zł – 449 zł.

Bilet autobusowy na przewozy autokarowe autokarem Sindbad na trasie Nowy Sącz-Wiedeń (Wien) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Sprawdź połączenia do Wiednia. Każde połączenie widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić bilet, a każda cena zaznaczona na kolor czerwony oznacza promocję na dany przejazd, niezależnie od tego w jakieś grupie wiekowej się znajdujemy.

Bilety Autobusowe Nowy Sącz-Wiedeń

autokary bochnia-wiedeń autokary bochnia-wiedeń

Każde połączenie autokarowe widoczne w wyszukiwarce jest połączeniem aktywnym co oznacza, że możesz na nie kupić bilet! W miejscu, gdzie system pokazuje listę wszystkich dostępnych w bazie połączeń można także zapoznać się ze szczegółowym rozkładem jazdy w którym znaleźć można przystanki pośrednie i dokładne godziny odjazdów z poszczególnych miast Polski.

Tanie Bilety Autokarowe Nowy Sącz-Wiedeń

nowy sacz wieden

Przystanki autobusowe i czas przejazdu na trasie Bochnia-Wiedeń: Autokary Sindbad, Autobusy Superpol:
Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 10h 5min
Przystanek z:    NOWY SĄCZ, dworzec PKS, st. 3 lub 4
Przystanek do:    WIEDEŃ, Bus Terminal Stadioncenter – Olympiaplatz 2

Realizowana trasa: Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gliwice, Żory, Brno, Wiedeń.

Wybierz autokary Nowy Sącz-Wiedeń
i rezerwuj bilety autokarowe
w jednym z dwóch systemów rezerwacyjnych
Voyager i Euroticket.

autokary bochnia-wiedeń